Konání vzdělávacího semináře projektu na témaTimemanagement,
Ostrava, 26.2.2018

 

Dne 26. února 2018 se konal další ze série vzdělávacích seminářů pro zaměstnance členských nestátních neziskových organizací Klastru sociálních inovací a podniků – SINEC, z.s. Realizace vzdělávání spadá do klíčové aktivity 2 projektu – Vzdělávání členských NNO.

Dnešní vzdělávací kurz byl zaměřen na oblast Timemanagementu, který pro Klastr SINEC připravila společnost Kvalifikační a personální agentura, o.p.s. Seminář se konal v příjemných prostorech CSS Ostrava a účastníkům kurzu bylo v průběhu semináře zajištěno i občerstvení. Kurz odborně metodicky i lektorsky vedla paní Bc. Simona Rykalová, která se od roku 2010 aktivně věnuje lektorské činnosti v rámci vzdělávání dospělých, vzdělávání manažerů, pracovníků v sociálních službách a dalších kurzech. Současně pracuje jako kouč a profesní poradce. Od roku 2015 je členkou Asociace integrativních koučů.

Celkem se semináře zúčastnilo 21 osob z řad členských nestátních neziskových organizací Klastru sociálních inovací a podniků, a to ze společností MENS SANA z.ú., Armáda spásy v České republice, z.s., Spirála o.p.s., Slezská diakonie a Centrum sociálních služeb Ostrava o.p.s.

Další vzdělávání v rámci realizace projektu bude probíhat v následujících měsících. V březnu plánujeme kurz na téma Příprava projektů a projektové řízení v podniku, v dalších měsících pak Finanční řízení, Řízení konfliktů atd. Děkujeme všem zúčastněným posluchačům kurzu za jejich účast a těšíme se na brzké shledání při příležitosti konání dalších kurzů projektu. Děkujeme za skvělou organizaci a přípravu semináře Kvalifikační a personální agentuře, o.p.s. a Centru sociálních služeb Ostrava, o.p.s.